Kamera parafialna online

d

Tak niech Kościół Twój aż po najdalsze krańce ziemi
Zbierze się w jednym królestwie Twoim,
Bo Twoja jest chwała i moc przez Jezusa Chrystusa na wieki!

Didache

ODPUST KU CZCI

ŚWIĘTEGO BARTŁOMIEJA

18.08.2019 r.

1. Witam i pozdrawiam wszystkich wakacyjnych gości naszej parafii i życzę wszystkim szczęśliwego i błogosławionego wypoczynku.

2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość odpustową naszej parafii ku czci św. Bartłomieja Apostoła. Sumę odpustową o godzinie 13:00 odprawi długoletni proboszcz naszej parafii Ks. Prałat Zenon Skierka – Jubilat obchodzący 60 rocznicę swoich święceń kapłańskich. Wszystkich parafian serdecznie zapraszam. Po Mszy św. procesja wokół kościoła.

3. W sobotę obchodzimy liturgiczne święto św. Bartłomieja Apostoła. O godzinie 10:00 odprawimy Mszę Świętą w intencji wszystkich chorych, samotnych i osoby starsze naszej parafii. Po Mszy Świętej spotkanie w sali katechetycznej. Serdecznie zapraszamy !

4. Po Mszach św. ministranci rozprowadzają „Przewodnik Katolicki” oraz wakacyjny numer „Małego Przewodnika Katolickiego”.