Kamera parafialna online

 

d

 

Tak niech Kościół Twój aż po najdalsze krańce ziemi
Zbierze się w jednym królestwie Twoim,
Bo Twoja jest chwała i moc przez Jezusa Chrystusa na wieki!


Didache

INTENCJE MSZALNE - 18.03 - 24.03

 

 


Poniedziałek

18.03

9:00

1) ++ Henryka Sabiniarza i rodziców z obojga stron

2) + Mirosława Janke – intencja od zakładu pogrzebowego

18:00

1) ++ Alicję, Zofię i Jana Tram oraz zmarłych z rodziny

2) ++ Stanisława, Juliannę, Halinę i Helenę Woźny oraz Helenę, dziadków i rodzeństwo  

Wtorek

19.03

9:00

1)++ Józefa i Halinę Gierczak oraz z rodziny i Ryszarda Garsteckiego

2) + Jana Niemyjskiego – intencja od zakładu pogrzebowego

18:00

1) + Józefa Ziołeckiego

2) ++ Jana i Józefę Gustyn oraz z rodziny Gustyn  

Środa

20.03

9:00

++ Józefa i Wacławę Rózgów oraz Eligię Dobek

18:00

1) Józefę i Mieczysława Bazydło oraz z rodziny; Irenę i Henryka Jaczun oraz z rodziny

2) ++ Andrzeja Polewczaka w 10 rocz. śmierci oraz rodziców z obojga stron

3) o Boże błogosławieństwo dla Izabeli i Macieja i spokój serca po utracie dziecka 

Czwartek

21.03

9:00

1)++ Jana i Marię Cyra oraz z rodziny

2) + Mieczysława Marca – intencja od zakładu pogrzebowego

18:00

1) ++ Marię i Bernarda Sprengel

2) ++ Floriana Cyrę i rodziców z obojga stron 

Piątek

22.03

9:00

+ Marię Wnuk 8 rocz. śmierci

18:00

1) W intencji naszej Ojczyzny, Parafii i Radia Maryja za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

2) + Helenę Urbańską i zmarłych z rodziny

3) od uczestników pogrzebu:

+ Elżbietę Drzycimską

+ Kazimierę Nawrocką

+ Bronisława Wiśniewskiego

+ Ludwika Dominikowskiego

+ Jana Niemyjskiego 

Sobota

23.03

9:00

1) ++ Annę, Józefa, Edwarda Stachowiczów; Lucynę Węnda i Sławomira Wróblewskiego

2) + Łucjana Beczyńskiego – intencja od zakładu pogrzebowego

17:00

1) + Irenę Szalewską w 4 rocz. śmierci

2) + Mariannę Knapik 

Niedziela

24.03

7:15

++ Jana i Bogdana Theuss; z rodziny z obu stron; Łucję i Benedykta Chmarzyńskich oraz Janinę Oborzyńską

8:30

++ Łucję Pastwik w 1 rocz. śmierci, Stanisława i Macieja Pastwik oraz z rodziny z obu stron

10:00

++ Antoniego i Martę Weder

11:30

++ Zofię i Ignacego Przewłoków oraz Kazimierza i Magdalenę Grzegorzewskich

13:00

Chrzest

17:00

++ Alozego Urbana oraz Mariannę i Franciszka Wysockich 

 

 

Joomla 1.5 templates created by Lonex.