DOMOWY KOŚCIÓŁ - CO TO JEST?

To ruch wspólnot rodzinnych w ramach Ruchu Światło-Życie (gałąź rodzinna ruchu), służący pogłębianiu życia chrześcijańskiego małżeństw i rodzin.

To grupa kilu małżeństw tworzących Kręgi Rodzin pragnących wzajemnie się wspomagać w dążeniu do budowania w swoich rodzinach "Domowego Kościoła"- polegającego na wspólnym dążeniu małżonków do autentycznego chrześcijaństwa całej rodziny, wspólnym dążeniu do Boga,do świętości.

Kręgi rodzin spotykają się raz w miesiącu celem pogłębiania wiary i wiedzy, uczestniczą w rekolekcjach organizowanych przez ruch Domowego Kościoła.

Jeśli chcesz zdobyć więcej informacji - skontaktuj się z ks. moderatorem Bartłomiejem Kozłowskim.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane małżeństwa.

CZEKAMY NA WAS!

Początki w Sępólnie

I Krąg powstaje w 1980 roku, zostaje założony przez ks. M. Kotewicza. Na dzień dzisiejszy funkcjonuje jako "krąg biblijny".

II Krąg powstaje we wrzesiniu 1998. Zakłada go ks. Przemysław Piwowarczyk.

Obecnie:

Moderator : ks. Bartłomiej Kozłowski.

Aktualnie do kręgu należy 5 par małżeńskich.