Garstka informacji bieżących (aktualizacja 12.12.2017 r.)

Uwaga! Uwaga! Uwaga!

W najbliższy piątek spotkanie z "jedynką" odbędzie się o godzinie 17:00 - będzie to Msza Święta, po której na krótką chwilę pozostaniemy w Kościele. Przepraszam za zmiany!!

Natomiast w piątek 22 grudnia o godz. 17:00 zapraszam uczniów "trójki" również na Mszę Świętą i krótkie spotkanie po niej

Do zobaczenia ! ! ! ! !

SUCHAR:

Producent broni umarł i poszedł do nieba. Przy wejściu wita go osobiście Pan Bóg:
- Witaj, człowieku. Czy robiłeś w życiu coś złego?
- Broń Boże.

Poniżej plik z rachunkiem sumienia, który może Wam lepiej pomóc w przygotowaniu się do tego sakramentu pokuty i pojednania

RACHUNEK SUMIENIA DO POBRANIA

Terminy zdawania pytań katechizmowych

Grudzień 2017 r.

11 grudnia (poniedziałek), godz. 16:10

15 grudnia (piątek), godz. 16:00

18 grudnia (poniedziałek), godz. 16:00

22 grudnia (piątek), godz. 16:00

Proszę o możliwie szybsze poinformowanie mnie o chęci zdawania danej partii materiału. Z góry dziękuję!

Grupa facebookowahttps://www.facebook.com/groups/173017413266378

Bardzo serdecznie zapraszam do włączenia się do naszej grupy ;)

Osoby, które nie odebrały książeczki proszone są o odbiór w biurze parafialnym w godzinach jego urzędowania do końca października!

Pozdrawiam wszystkich czytających - Ks. Bartłomiej :)

No i oczywiście suchar

Żona ma pretensje do męża:

- Dlaczego zawsze mówisz "mój dom", "mój samochód" itd., przecież w małżeństwie wszystko jest wspólne. A teraz czeo szukasz w tej szafie?

- Naszych kalesonów! - odpowiada mąż.