Witajcie (aktualizacja 05.02.2018 r.)

Pozdrawiam tych, którzy cieszą feriami

Kilka informacji dla Was:
1) Termin bierzmowania uległ zmianie - obecnie jest to 12 maj (sobota) o godzinie 18:00 - możecie wpisać sobie w kalendarz/telefon/zawiesić na lodówce/umieścić nad łóżkiem itp. itd. ....

2) Przypominam, że widzimy się w Środę Popielcową - Msze o 7:00, 9:00, 11:00, 16:00 i 18:00 (rano pewne wszyscy będą odsypiali

3) Droga Krzyżowa dla Was w piątki o 17:30, zaś Gorzkie Żale w niedzielę o 17:00 - Zapraszam serdecznie

4) Zdrapka ogarnięta? Od Środy zaczynamy zdrapywać po jednym polu - postaram się na bieżąco podsyłać dodatkowe informację! Kto nie był ma szansę dostać to w Środę Popielcową - proszę zgłosić się wówczas do mnie osobiście ;-)

5) Podaję terminy zdawania pytań katechizmowych na czas ferii - przypominam, że zdanie tych pytań jest KONIECZNE, więc jeśli ktoś tego nie zrobi, nie zostanie dopuszczony do sakramentu.

Terminy:
13 luty (wtorek), godz. 17:00
20 luty (wtorek), godz. 17:00
22 luty (czwartek), godz. 17:00

Po feriach ciąg dalszy .... Teraz odpoczywajcie

SUCHAR:

Z czym prawnik je pączka?

...... Z adwokatem!

Suchar:

Klient pyta sprzedawce:
- "Dzień dobry, do czego służą okulary?" Ten odpowiada:
- "Do widzenia"

Poniżej plik z rachunkiem sumienia, który może Wam lepiej pomóc w przygotowaniu się do tego sakramentu pokuty i pojednania

RACHUNEK SUMIENIA DO POBRANIA

Grupa facebookowahttps://www.facebook.com/groups/173017413266378

Bardzo serdecznie zapraszam do włączenia się do naszej grupy ;)

Osoby, które nie odebrały książeczki proszone są o odbiór w biurze parafialnym w godzinach jego urzędowania do końca października!

Pozdrawiam wszystkich czytających - Ks. Bartłomiej :)