Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim ul. Farna 4 89-400 Sępólno Krajeńskie
tel. 052-388-24-19

Telefon do parafii

602-286-407

Wezwanie do chorego

parafia.sepolno@gmail.com

adres email parafii

Parafia pw. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim

Intencje

Intencje

Poniedziałek 10.06

9.00     1) ++ Kazimierza Witoń; Jana Kallas; Olgę i Władysława Wójtowicz oraz z rodziny
             2) + Dariusza Strawę – int. Zakładu Pogrzebowego
18.00    1) + Zofię Bukolt (greg. 10)
             2) ++ Leona Wedman, Benignę i Józefa Pankau oraz z rodziny
             3) ++ Lecha Płoszyńskiego oraz z rodziny Płoszyńskich i Częstochowskich

Wtorek 11.06

9.00    1) ++ z rodziny Kawków i Czapiewskich
            2) + Zofię Bukolt (greg.11)
18.00   1) ++ Teresę i Jana Kucharskich; Józefę i Franciszka Leszczyńskich; siostry, szwagrów, dziadków i z ich rodzin
             2) ++ Urszulę Humerską w 10 rocz. śmierci i z rodziny
             3) ++Zofię i Jana Kwiatkowskich, syna Mirosława w 30 rocz. śmierci oraz Stefanię Grys

 

Środa 12.06

9.00    1) + Zofię Bukolt (greg. 12)
            2) + Konstantego Ossowskiego w 30 rocz. śmierci
18.00   1) + Reginę Jasiek w 1 rocz. śmierci
            2) ++ Mariannę Borlik w 35 rocz. śmierci
            3) o nowe i dobre powołania kapłańskie i zakonne

 

Czwartek 13.06

9.00    1) ++ Krystynę w rocz. śmierci i Zygmunta Stockich
            2) w intencji chorych, których księża odwqiedzają każdego miesiąca i ich opiekunów
18.00   1) + Zofię Bukolt (greg. 13)
2) ++ Zofię, Alfonsa i Irenę Barwina oraz z rodziny
3) od uczestników pogrzebu: + Krzysztofa Orzechowskiego
                                                        + Dariusza Stramę
                                                        + Iwonę Borlik
                                                        + Danutę Burkiewicz

Piątek 14.06

9.00     1) + Zofię Bukolt (greg. 14)
             2) + Bronisława Cieślika – int, Zakładu Pogrzebowego
16.00    50-lecie matury rocznika 1974.
18.00    1) + Zbigniewa Szczepańskiego
             2) ++ Adelę, Stefana i Andrzeja Stefańskich
             3) + Henryka Bukolt w 1 rocz. śmierci

Sobota 15.06

9.00    1) + Krystynę Didyk i rodziców obu stron
            2) ++ Edmunda i Piotra Szczęsnych
            3) + Zofię Bukolt (greg. 15)
17.00   1) + Grażynę Gliszczyńską
           2) od uczestników pogrzebu: + Elżbietę Sokulska
                                                                   + Wandę Grejczyk
                                                                   + Jerzego Lachowicz
                                                                   + Ryszarda Peas

 

Niedziela 16.06

7.15      + Józefę w 35 rocz. śmierci, Jana i Marię Gustyn oraz wszystkich zmarłych z rodziny
8.30    ++ Mariannę i Alojzego Warmińskich, Zenonę Jędzrejewską oraz zmarłych z obu rodzin
10.00  podziękowaniem za odebrane łaski i z prośba o dalsze dla Bogumiły i Józefa Leszczyńskich w 45 rocz. ślubu oraz Małgorzaty i Krzysztofa Leszczyńskich w 20 rocz.
11.30   ++ Mariannę i Ambrożego Knuth, Leokadię i Leona Chyła, oraz z rodziny Knuth, Chyła, Czerniak, Zakrzewskich i Chmurzyńskich
13.00  ++ Edmundai Mariannę Sobiechowskich; Katarzynę i Józefa Figiel; Mieczysława i Stefanię Rybakowskich
17.00  1) ++ Władysława i Jadwigę Matukin
           2) + Zofie Bukolt (greg. 16)